Pravidla nominace do TOP 10 ICT firem roku 2011

Kandidaturu společnosti do kategorie TOP 10 ICT firem roku navrhuje buď společnost sama (TOP 10 ICT - nominace zde a TOP SI - nominace zde), nebo je nominována spolupořadateli nebo partnery TOP Programu.

Firmy kandidované do TOP 10 ICT firem roku budou o kandidatuře informovány e-mailem poslaným na adresu uveřejněnou na jejich webových stránkách. Pokud nebude možno e-mailovou adresu získat, společnost bude informována dopisem na adresu sídla společnosti uvedenou na webových stránkách.
Současně v období nominace firem mohou navržení kandidáti odmítnout svoji kandidaturu tím, že písemně oznámí toto odmítnutí organizátorovi soutěže, společnosti HotTop, spol. s r.o. na adresu Kabátníkova 2, 602 00 Brno, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , telefon:  603 420 357 .
V případě odmítnutí kandidatury bude toto zveřejněno a společnost nebude zařazena do hlasovacího lístku. V případě neodmítnutí kandidatury společnost automaticky vstoupí mezi nominované firmy a zúčastní se soutěže TOP 10 ICT firem.
Není povinností organizátora nominovat každého, kdo bude kandidován nebo se sám kandiduje. Každý kandidát pro nominace musí splnit podmínku, že společnost skutečně existuje a podniká v oboru informačních technologií (musí mít živnostenská oprávnění k podnikání).
Kandidatura, nominace ani účast firem v kategorii TOP10 ICT firem roku 2011 soutěži není podmíněna zaplacením žádného poplatku.

Oprávnění voliči v kategorii TOP10 ICT firem roku 2011 (k datu 1. 3. 2011)

Oprávněnými voliči jsou:
• členové Information Systems Audit and Control Association, Czech Republic Chapter (ISACA CRC)
• členové České společnosti pro systémovou integraci (ČSSI)
• členové Společnosti pro projektové řízení (SPŘ)
• účastníci Konference SI 2011
• účastníci Konference Fórum eTIME 2011
• účastníci Konference ISACA

Aktualizováno (Pátek, 01 Duben 2011 14:58)