Adastra s.r.o.
Nile House
Karolinská 654/2
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika
Tel.:                (+420) 271 733 303        
Fax: (+420) 271 735 296
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Adastra, člen skupiny Adastra Group, je mezinárodní konzultační společnost, která dodává softwarová řešení a služby. Tradiční kompetence Adastry a její vedoucí postavení v oblasti Data Warehousingu a Business Intelligence rozšířily v posledních letech rychle se rozvíjející divize Master Data Managementu, Data Quality a Enterprise Integration.

Adastra synergicky propojuje svět businessu s technologickým poradenstvím. Softwarové aplikace a řešení dodávaná společností Adastra jsou nejen technicky funkční, ale především řeší konkrétní obchodní problém, nebo mají konkrétní obchodní přínos. Ať už se jedná o konzultační služby, pokročilou datovou integraci, či o komplexní řešení v oblasti systémové integrace, vždy dbáme o to, aby se investice zhodnotily v konkrétní konkurenční výhodu pro zákazníka. Dodáváme reálná řešení, která vyřeší reálný problém při dodržení reálných rozpočtů. Naši konzultanti zrealizovali stovky úspěšných projektů pro významné finanční instituce (banky a pojišťovny), telekomunikační operátory, organizace veřejné správy a zdravotnické organizace, jmenujme např. Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel, GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG, či zdravotnické instituce jako Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, nemocnice Milosrdných bratří Brno a další.

Evropské aktivity firmy jsou řízeny z centrály v Praze a prostřednictvím poboček v Londýně, Frankfurtu n. M, Ostravě, Bratislavě a Sofii. Severoamerická kancelář Adastry je v kanadském Torontu. Firma investuje do neustálého vzdělávání a sdílení znalostí tak, aby konzultanti byli v každém okamžiku seznámeni s nejnovějšími technologiemi na trhu.

Více informací na www.adastra.cz a www.adastragrp.com.

  Přihláška do TOP Professional  - ICT projekt s inovačním potenciálem

Proprietární systém CTI s využitím režimu automatického vytáčení

Aktualizováno (Čtvrtek, 30 Červenec 2009 07:39)