Siemens IT Solutions and Services, s.r.o.
Evropská 33a, 160 00 Praha 6
Tel: 233 034 211
Fax: 233 034 299
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Společnost Siemens IT Solutions and Services patří mezi přední systémové integrátory a poskytovatele outsourcingu v České republice. Tuto skutečnost dokazuje také fakt, že firma v letech 2004 až 2007 čtyřikrát v řadě získala prestižní ocenění TOP Systémový integrátor roku a v roce 2008 také dvě mimořádná ocenění TOP Professional.
Siemens IT Solutions and Services poskytuje komplexní služby a řešení z oblasti ICT. Zaměřuje se zejména na strategické poradenství, systémovou integraci, business řešení, identity management a biometrii pro všechny odvětvové sektory.
 Ucelené portfolio služeb a řešení, stejně tak i schopnost splnit specifické požadavky klienta, odborné znalosti a zejména reference ve veřejném sektoru, v průmyslu a utilitách umožňují klientům z těchto segmentů optimalizovat jejich obchodní procesy, řídit vzrůstající množství informací a současně zachovat transparentnost realizovaných procesů.
Společnost Siemens IT Solutions and Services, s.r.o. vznikla v České republice v únoru 2007, kdy byla přejmenována po transformaci mateřské společnosti Siemens Business Services. Pokračuje tak v úspěšném působení v roli významného hráče na trhu informačních technologií, jenž na trh vstoupil již v roce 1992. Celosvětově má Siemens IT Solutions and Services 41.000 zaměstnanců, aktivně působí ve 44 zemích a jeho roční obrat dosahuje přibližně 5,3 miliard EUR.

 

Přihláška do TOP Professional  - ICT projekt s inovačním potenciálem

Integrovaný revizní a kontrolní systém - IRKS

Aktualizováno (Čtvrtek, 30 Červenec 2009 08:22)