V letošním jedenáctém ročníku TOP Programu mohli oprávnění voliči z řad spolupořadatelských organizací, účastníci konferencí Systémová integrace 2009. IT - Governance a Fórum eTIME již počtvrté hlasovat v kategorii TOP Programu TOP 10 ICT firem a vybírat ze 104 nominovaných společností.

Celkem do soutěže hlasovalo 145 oprávněných voličů, kteří mezi společnosti rozdělili 1450 hlasů.

Tak jako v loňském ročníku TOP Programu jsou výsledné soubory uvedené v desítkách podle počtu získaných hlasů.

 Z nominovaných firem byly do první desítky zvoleny tyto ICT společnosti (podle abecedy):

AutoCont CZ a.s.

Hewlett-Packard s.r.o.

IBM Česká republika, spol. s r. o.

Microsoft s.r.o.

NESS Czech s.r.o.

Oracle Czech, s.r.o.

SAP ČR, spol. s r.o.

Sun Microsystems Czech s.r.o.

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

UNICORN, a.s.

Ve druhé desítce se umístily společnosti (podle abecedy):

Accenture Central Europe B.V.

ADASTRA, s.r.o.

ANECT, a.s.

CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.

ICZ a. s.

IDS Scheer ČR, s. r. o.

KOMIX, s.r.o

Logica s.r.o.

Siemens IT Solutions and Services, s.r.o.

T-Systems Czech Republic s.r.o.

Ve třetí skupině je tento rok uvedeno celkem dvanáct společností z důvodu shodných bodů mezi devátým až dvanáctým místem. Společnosti (podle abecedy):

Acer Czech Republic s.r.o.

Asseco Czech Republic, a.s.

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

ČEZ ICT Services, a.s.

E.ON IS Czech Republic s.r.o.

Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

GiTy,a.s.

LCS International, a.s.

NextiraOne Czech s.r.o.

TietoEnator Czech s.r.o.

VEMA  a.s.

ZONER software, s.r.o.

 Ostatních 72 nominovaných společností získalo třináct a méně hlasů.

Slavnostní vyvrcholení celé soutěže – vyhlášení TOP 10 ICT firem roku 2009 proběhne dne 4. října 2009 v Interhotelu Voroněž v Brně.

 

Veškeré informace, přihlášky nominovaných společností i kompletní historii předchozích ročníků TOP Programu můžete najít na webových stránkách http://top10.hottop.cz .

 

 

 

Aktualizováno (Sobota, 01 Srpen 2009 09:02)